Malování na keramiku Litoměřice

Malování na keramiku je pomyslnou třešničkou na dortu ve výrobě studiové keramiky. Je to skvělá kreativní činnost a oddech současně pro návštěvníky každého věku.

Nad dobrou kávou (umíme  opravdu dobrou) či sklenkou vína můžete barevnými glazurami vyrábět hrnek na presso, větší buclák či mega hrnek, misku na cereálie, mísy na ovoce, tácy, vázy, květníky, nebo odlévané figurky od malých po velké, jako je třeba oblíbený šnek či žabák do zahrady.

Jak návštěva a malování probíhá?

Malovat na keramiku do našeho atelieru můžete přijít kdykoliv během otevírací doby. Usadíte se a vyberete si výrobek, který budete chtít vyrábět.

V nabídce máme hrnky, hrnečky, misky, mísy, talířky, malé a velké figurky (včetně oblíbeného šneka), květníky, vázy i vázičky, dózy a mnoho dalšího.

Obsluha vám dá k dispozici štětce a glazury všechen další potřebný materiál a poradí vám, jak dosáhnout kýženého výsledku. Pak už se můžete pustit do práce, času máte právě tolik, kolik budete chtít.

Tvoření si můžete zpestřit výbornou kávou a výběrem z nabídky skvělých čajů.

Máte otázky? Neváhejte, a napište nám nebo zavolejte.

Potřebuji nějaké speciální dovednosti?

Určitě ne, jenom chuť tvořit a udělat si čas pro sebe. Když budete mít představu, jak by měl váš vysněný výrobek vypadat, tak je to určitě pro dobro věci – ale není to podmínkou.

Žádné speciální znalosti ani dovednosti nepotřebujete. Vše si můžete předem vyzkoušet nebo na hrnečky předkreslit.

Kdy budou výrobky hotové?

Po namalování je nutné výrobky znovu vypálit. Pokud nedojde k nějakému výpadku, tak jsou výrobky připraveny k předání obvykle do jednoho až dvou týdnů.

"

Malování s sebou

Pokud nemůžete využít výhod a zázemí našeho atelieru a přesto si chcete vyrobit vlastnoruční keramiku, vybavíme vás glazurami dle vašeho výběru v množství dostatečném na to, abyste svůj výrobek mohli dokončit. Více informací na doptání v atelieru.

REZERVACE MALOVÁNÍ NA KERAMIKU – Testovací provoz: zarezervujte si čas pro malování na keramiku u mě v dílně. Tohle je zatím zkušební okno a platné termíny. Pokud ovšem nenajdete vyhovující termín, tak mi napište nebo zavolejte.

Výběr z nabídky

Mističky

od 250,- Kč

Malé figurky a ploché tvary

od 150,- Kč

Talířky a talíře

od 250,- Kč

Větší hrnky a bucláky

od 490,- Kč

Dózy a krabičky

od 280,- Kč

Květníky a obaly

od 450,- Kč

Misky a mísy

od 650,- Kč

Hrnečky na presso

od 250,- Kč

Velké odlévané tvary

od 750,- Kč

Vázy a vázičky

od 350,- Kč

Ceny jsou uváděny přímo na výrobcích, které jsou určeny k malování na keramiku v našem atelieru. Cena se odvíjí od velikosti výrobku a náročnosti na jeho zpracování a vždy zahrnuje jednou vlastní keramický polotovar, atestované glazury bezpečné pro práci dětí a určené pro kontakt s potravinami, zapůjčení nástrojů a potřebného vybavení, čas lektora, recyklaci využitých materiálů a samozřejmě výpal výrobku.

 

Všechny keramické polotovary jsou ručně vyráběny v mém atelieru na Dlouhé.